loading

İstanbul Evden eve Nakliyat

İstanbul Evden eve Nakliyat

İstanbul Evden eve Nakliyat

Nakliyat sektöründe güler yüzlü, uygun fiyatlı ve sorunsuz hizmet politikası ile taşıma işlerinize talip olan firmamız, sizlerin memnuniyetini her zaman en ön planda tutarak profesyonel çalışmalar yapmaktadır. Profesyonel taşımacılık adına aklınıza gelen ne varsa, tamamını İstanbul evden eve nakliyat firmanız Özoğlu nakliyatta fazlasıyla bulabilirsiniz. Her geçen gün hizmet ağını genişleten firmamız, İstanbul en iyi nakliyat firmaları arasındaki yerini sağlamlaştırmaktadır. Nakliye sektöründe her zaman yenilikçi atılımlarla adını duyuran Özoğlu nakliyat, zamanında ve güvenli taşımacılıkta en fazla tercih edilen İstanbul evden eve taşımacılık firmaları arasındadır.

Özoğlu Evden Eve Nakliyat olarak, İstanbul  da ev ve ofis taşımacılığı başta olmak üzere tüm nakliye işlerinizde sizlere hizmet sunmaktayız. Nakliyat hizmetimiz İstanbul’un tüm semtlerini kapsadığı gibi, tüm İstanbul genelinde de taşımacılık hizmetinde siz müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak için çaba sarf etmekteyiz.

 

Her zaman sektörle alakalı teknoloji ağırlıklı araç ve gereçleri bünyemize dahil ederek, taşımacılık işlerinizde sorunsuz ve hızlı bir hizmet sunumu yapmak için çalışıyoruz. Bu hizmetlerimizden birisi de, ev taşımacılığını oldukça hızlı ve pratik hale getiren İstanbul asansörlü nakliyat hizmeti olmaktadır. Bu hizmet sayesinde eşyalarınız dış cephe asansörleri ile çok kısa sürede araçlarımıza indirilerek, sorunsuz bir şekilde taşımaya hazır hale getirilmektedir.

Dış cephe asansörleri sayesine bina içerisinde herhangi bir gürültü ya da çevreye verilecek rahatsızlığa gerek kalmadan, eski komşularınızla güler yüzle ayrılıp, yeni komşularınız tarafından yine güler yüzle karşılanabilirsiniz.

Sigortalı İstanbul evden eve nakliyat hizmeti ile tüm eşyalarınız özel sigorta kapsamında taşınarak, taşıma süreci boyunca eşyalarınızın başına gelebilecek olası istenmeyen durumlara karşı güvence altına alınmış olur. Eşyalarınızın taşıma esnasında firmamızdan kaynaklı herhangi bir zarara uğraması durumunda, zararınız tamamen firma sigortamız tarafından kısa sürede karşılanmaktadır. Böylelikle bugüne kadar hiç karşılaşmadığımız böyle bir olumsuzluk için, tüm eşyalarınız güvence altına alınmış olur.

İstanbul EVDEN EVE TAŞIMACILIK VE SUNDUĞUMUZ DİĞER HİZMETLER

Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetler, sadece burada yazılanlarla da sınırlı değildir. Örneğin aşağıda bahsedeceğimiz hizmetler, sektörümüzle alakalı sizlere verdiğimiz hizmetlerden sadece bazılarıdır.

DE-MONTAJ VE MONTAJ HİZMETİ

Talep etmeniz doğrultusunda sunduğumuz önemli hizmetlerden birisi de, de-montaj ve montaj hizmetidir. Yani sabit eşyalarınızın eski yerinden söküme uygun aletlerle sökülerek, yeni yerine profesyonel bir şekilde montajını kapsamaktadır. Profesyonellik gerektiren bu hizmet için, farklı yerlerden uzman kişiler aratmadan sizlere zaman kazandırıyoruz. Firmamız bünyesinde çalışan montaj ekibimiz, de-montaj ve montaj işlerinizi de kısa sürede tamamlayarak eşyalarınızı taşımaya ve sonrasında kullanıma hazır hale getirmektedir.

PAKET VE AMBALAJLAMA

İstanbul Evden Eve Nakliyat ve şehirlerarası nakliyat firmamız Özoğlu evden eve taşımacılık, paket ve ambalajlama konusunda da sizlerin çözüm ortağınız oluyor. Daima çözüme ve müşteri memnuniyetine yönelik hizmet satışı yapan firmamız, talebiniz doğrultusunda eşyalarınızın paketlenmesi ve ambalajlanması konusunda da yine profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir.

Paket ve ambalajlanacak tüm eşyalarınız, özel darbe emici özelliğe sahip kaliteli ambalajlar ile koruma altına alınmaktadır. Kullanılan malzemenin kalitesinden ziyade ambalajlama işlemlerinin de profesyonel bir şekilde yapılması, tartışılmaz derecede önemlidir.

Özoğlu İsyanbul evden eve nakliyat firması olarak, siz değerli müşterilerimize sunduğumuz diğer hizmetlerimizse, şunlardır.

  • Okul taşımacılığı
  • Büro ve Ofis taşımacılığı
  • Fabrika taşımacılığı
  • Parça eşya taşımacılığı
  • Banka taşımacılığı
  • Otel taşımacılığı

 

Gibi benzer tüm taşımacılık işlemleriniz, firmamız tarafından profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.

DEPO HİZMETLERİ

Evden eve nakliye sırasında meydana gelen en büyük sorunlardan biri fazla eşyaların yer kaplamasıdır. Fazla eşyalarınızı atmak ya da satmak istemiyorsanız o halde depolarımızda muhafaza edebilirsiniz. depolarımız kesinlikle nem ve rutubetten uzak, eşya sigorta sistemlidir. Yani depoda bekleyen eşyalarınız hiçbir zarar görmeden bekletilir. Firmamızdan asansörlü nakliye hizmeti alabileceğiniz gibi depo hizmetleri de alabilirsiniz. Tüm bunlarla beraber her hizmetimiz sigorta kapsamında sizlere sunulur. Bu nedenle güvenirliği yüksek firmalardan bir tanesi olma özelliği taşımaktayız.