loading

İstanbul Asansörlü Nakliyat

İstanbul Asansörlü Nakliyat

İstanbul Asansörlü Nakliyat

2019 yaz sezonunda hem kaliteli hem de ekonomik fiyatları belirledik sizlerin daha rahat ve sıkıntısız taşınmanızı garanti ediyoruz. İstanbul ilinde nerede oturursanız oturun yani ister Anadolu yakasından Avrupa yakasına isterseniz Anadolu yakasından Avrupa yakasına taşının biz mesafe uzadı diye evden eve nakliyat fiyatını yukarı çekmiyoruz. Eşyalarınız ev içerisinden araca yüklemeden mutlaka paketlemesi yapılmaktadır. Prensibimizde bu eski eşya bu yeni eşya diye ayırt edip eski eşyaları sarmıyoruz demiyor evdeki tüm eşyalarınızı paketleyip taşıyoruz. Bu sektörde ucuz evden eve nakliyat diye bir kavram yoktur. Normalde ev taşıma fiyatı kesinlikle değişiklik olmaz. Bu değişikliği nakliye firmaları uygulamaktadır. Bir ev taşıma için evden eve nakliye firmasının gideri 5 eleman 550 lira araç yakıtı 150 lira paketleme için kullandığı malzeme 100 lira bunlar haricinde araç iki yaka arası gidecek ise köprü ücreti eklenmektedir. Yani burada ortalama bir nakliye firmasının şehir içi çalışmasında gideri 900 liradır. Burada fiyatları etkileyen sebeplerden biri de eşyaların alınacağı ve gideceği kat yükseklikleridir. Bina içinde asansör olmaz ise ve katları da yüksek ise işte bu durumda fiyat ona göre belirlenir. En önemlisi ise İstanbul asansörlü evden eve nakliyat hizmetidir. Asansörlü evden eve nakliyat fiyatı da değişmektedir. Kimi yerde 10. kat olur kimi yerde 18. kat olur işte bu durumda da kat farklı da evden eve nakliye fiyatı için bir etkendir.

İstanbul da birçok semtinde eski yapılara rastlamak mümkündür. İşte bu binaların birinde oturuyorsunuz ve evinizi taşımak istediniz fakat eşyaları da yeni aldınız işte burada İstanbul asansörlü evden eve nakliyat firması olan Özoğlu nakliyat size bu hizmeti sunmaktadır. Bu sistem ile eşyalarınız kesinlikle zarar görmeden taşınıyor. Eviniz kaçıncı katta olursa olsun bu sistem sayesinde rahatlıkla taşınmaktadır.

İstanbul şehirlerarası  nakliyat işlerini yaparken ilk olarak ekspertiz yapıp taşıma ile ilgili müşterimizi bilinçlendirir. Daha sonrasında karşılıklı konuşmalar neticesinde sözleme yapılarak anlaşılır. İstanbul’dan başka bir şehre nakliyat işleriniz olduğunda size ev taşıma için bir müddet veririz ve bu süre içerisinde nakliyat işleriniz bitirmiş olur. Sözümüz garantimizdir. Yapamayacağımız hiçbir işin altına imzamızı atmayız. Şehirlerarası nakliyat taşınacak eşyanın büyüklüğü ne olursa olsun Türkiye’nin tüm şehirlerine nakliyat hizmeti vermekteyiz.