loading

Kartal Evden Eve Nakliyat

02-05-2018 23:37    119

Kartal Evden eve nakliyat özel bir iştir. Bu hususta tercih edeceğiniz firmaları iyi düzeyde araştırmanız gerekmektedir. Kartal Evden eve nakliyat hizmeti verecek firmanın Ulaştırma bakanlığından verilen her türlü belgeye sahip olması gerekmektedir. Özoğlu nakliye firmamız tüm belgelere sahiptir.

Firmamız evden eve nakliyat, hizmetinde siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz ücretsiz expertiz randevusu oluşturulur, Evizinize gelen experimiz eşyalarınıza bakar ve nihai rakamı söyler mutabık kalındığı taktirde sözleşme yapılır. sözleşmede belirtilen tarih ve saate göre ekibimiz sabah saatlerin evinize gelip eşyalarınızı taşımaktadır.

Evden eve nakliyat Taşınma gününde evinize gelen personellerimiz ilk olarak mobilya eşyaların doğru ekipmanların kullanımı ile demontesini yapar. Demonte gören mobilyalar ambalajlama malzemeleriyle paketlemesi yapılır. Ardından kumaş türündeki eşyalarınızın havalı naylon malzemelere sarılarak paketleme işlemi yapılır. Elbise dolabız içerisinde giysiler şeffaf naylon poşetler içerisine konulur. Tüm eşyalarınız özenli bir şekilde eski evinizde toplandıktan sonra aracımıza yüklenir ve eşyalarınız yeni evinize götürülmek üzere yola çıkar.

İstanbul Evden Eve Nakliyat

Nakliyat hizmetlerinde sigortalı, ambalajlı, sözleşmeli ve asansörlü olarak eşya taşımacılığı hizmeti sağlıyoruz. Tek yapmanız gereken 2-3 iş günü içerisinde firmamızı arayıp randevu almanız yeterli olacaktır. Sitemiz üzerindeki nakliyat talep formunu doldurarak müşteri temsilcimizden detaylı olarak bilgi alabilirsiniz. Amacımız müşteri memnuniyetini hedefleyerek kusursuz hizmet sağlamaktır.


Verdiğimiz Hizmetler ;
 

kartal Evden Eve Nakliyat


 

kartal Nakliyat Firmaları


 

kartal Ev Nakliyat Firması


 

kartal nakliye


 

kartal şehirler arası nakliyat

 
kartal evden eve nakliye


Etiketler: